Hotel Praha 1-Staré Město Iron Gate

Hotel Iron Gate Praha je luxusní pětihvězdičkový hotel v Praze, který se nachází v klidné a malebné uličce Michalská. Hotel Iron Gate leží v historické budově ze 14. století, kde prošel rekonstrukcí a v roce 2003 byl nominován na nejlepší renovaci Prahy.

Ubytování
Iron Gate hotel má připravených 43 pokojů k ubytování. Pokoje jsou velmi komfortně vybaveny a nechybí TV-SAT, všechny pokoje a apartmány vybaveny DVD přehrávačem, připojení k internetu v pokoji, individuálně ovladatelná klimatizace a topení, mnoho dalšího. Pokoje s jedinečnou původní výzdobou (některé s originálními freskami ze 14. století nebo dekorativními dřevěnými stropy) jsou vybaveny skutečným starožitným nábytkem. Hotel je členem respektovaného sdružení Preferred Hotels & Resorts, jenž se mimojiné vyznačuje vysokým standardem služeb a je celosvětově synonymem pro to nejlepší v dané destinaci.
Čas příjezdu: Od 14:00
Čas odjezdu: Do 10:00

Restaurace
Pokud chcete být v atmosféře staré Prahy, navštivtě Iron Gate Café nabízející snídaně formou bohatého bufetu či kontinentální snídaně, zákusky, sendviče, těstoviny a řadu dalších specialit. Od dubna do října je k dispozici úchvatná letní zahrádka ve dvoře hotelu Iron Gate.

Služby
Bohaté hotelové služby jsou v tomto hotelu samozřejmostí. Pro hosty je k dispozici recepce hotelu 24 hodin, úschovna zavazadel, noviny a časopisy (příplatek), zdarma připojení k internetu pro hotelové hosty v Bohemia Lounge, Wi-fi připojení k internetu ve všech společných prostorách hotelu, 2 výtahy, hlídané parkoviště v blízkosti hotelu.

Okolí
Naprosto výborná poloha hotelu Iron Gate ležícího v samotném srdci Prahy, v jedné z nejprestižnějších lokalit u Staroměstského náměstí Vám zaručí veškeré památky na dosah.
Památky jako Karlův most, Národní divadlo, Václavské náměstí, Národní muzeum, Klementinum, Rudolfinum budete mít na dosah ruky.

Hotel Praha 1-Staré Město Iron Gate - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1-Staré Město Iron Gate - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 1-Staré Město Iron Gate - Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 1-Staré Město Iron Gate - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 1-Staré Město Iron Gate - disponuje restauracíHotel Praha 1-Staré Město Iron Gate - disponuje vinárnouHotel Praha 1-Staré Město Iron Gate - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1-Staré Město Iron Gate - disponuje kavárnouHotel Praha 1-Staré Město Iron Gate - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1-Staré Město Iron Gate - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1-Staré Město Iron Gate - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1-Staré Město Iron Gate - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 1-Staré Město Iron Gate - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 1-Staré Město Iron Gate - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1-Staré Město Iron Gate - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1-Staré Město Iron Gate - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1-Staré Město Iron Gate - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Hotel Iron Gate, Michalská 19
Praha 1-Staré Město 11000 Česká Republika
Tel: +420-222 532 534
Hotel-Praha-Iron-Gate@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Iron Gate ubytování Praha 1-Staré Město Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: